Policjanci zatrzymali kierowców nieposiadających uprawnień do kierowania pojazdami

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Policach podczas kontroli drogowej w Stolcu ujawnili 3 kierowców nieposiadających uprawnień do kierowania pojazdami.

Wjazd do miejscowości Stolec

– Czwartek, 13 października okazał się pechowy dla 3 kierujących, którzy kierowali samochodami bez uprawnień w miejscowości Stolec. Policjanci podczas porannej kontroli pojazdów wychwycili między innymi 60-letniego kierującego Peugeotem, który przedstawił funkcjonariuszom prawo jazdy tzw. książeczkowe, które w świetle obecnych przepisów nie jest dokumentem stwierdzającym uprawnienia kierującego – tłumaczy Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Kierujący ciężarówką doprowadził do kolizji mając ponad 2 promile alkoholu

Policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie w niedzielny wieczór zostali wezwani do kolizji dwóch pojazdów ciężarowych, do której doszło na stacji paliw w Kołbaskowie.

Radiowóz Policyjny

– Na miejscu zdarzenia okazało się, że kierujący samochodem marki Daf wraz z naczepą, uderzył w naczepę samochodu ciężarowego marki MAN – wyjaśnia Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

Dziś tuż przed godziną 6.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie oraz Dobrej zostali wezwani do potrącenia kobiety przez autobus dowożący pracowników do jednej z firm przy ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie.

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

Zdarzenia potwierdziła Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.