W Stolcu upamiętnili amerykańskich lotników zestrzelonych podczas II wojny światowej

W sobotni poranek nad jeziorem Stolsko odbyła się uroczystość odsłonięcia pamiątkowej tablicy poświęconej amerykańskim lotnikom zestrzelonym podczas II wojny światowej.

Pamiątkowa tablica poświęcona amerykańskim lotnikom zestrzelonym nad jeziorem Stolsko

Udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele władz samorządowych, z wójtem Gminy Dobra Teresą Dera, lokalne organizacje społeczne oraz przedstawiciele amerykańskiej armii.

Osiem punktów dystrybucji tabletek z jodkiem potasu na terenie gminy Dobra

Starostwo Powiatowe w Policach opublikowało wykaz punktów wydawania preparatów jodowych w Gminie Dobra.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie

W ramach działań z zakresu zarządzania kryzysowego i ochrony ludności Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zdecydowało o prewencyjnym rozpoczęciu dystrybucji tabletek jodku potasu.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej przyjmuje wnioski na dodatki do ciepła

Ośrodek Pomocy w Dobrej przyjmuje wnioski na dodatek węglowy oraz dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła.

OPS w Dobrej przyjmuje wnioski na dodatki

Dodatek węglowy przysługuje gospodarstwom domowym, dla których głównym źródłem ogrzewania jest kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy na paliwo stałe, zasilane paliwami stałymi, wpisane lub zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków.

Bądź bezpieczny, noś odblaski!

Starostwo Powiatowe w Policach kontynuuje działania w ramach akcji "Na drodze wybierz Życie". Tym razem pracownicy Powiatu odwiedzili najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Dobra.

Bądź bezpieczny, noś odblaski

W myśl hasła „Bądź bezpieczny, noś odblaski”, dzieciom przypomniano o bezpiecznym zachowaniu na drodze i konieczności bycia widocznym, czyli noszenia elementów odblaskowych. Z tej okazji, uczniowie trzymali upominek – odblask.

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.