Strażacy z Wołczkowa zapraszają na Dzień Otwarty OSP [zapowiedź]

W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie odbędzie się dzień otwarty.

Dzień otwarty OSP Wołczkowo

Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. zwiedzanie remizy, zapoznanie się ze sprzętem, z którym na co dzień pracują strażacy, a także obejrzeć wnętrza wozów strażackich. Dla uczestników przygotowany będzie również poczęstunek z grilla.

Zapraszamy na Piknik "Latająca Forteca z Jeziora Stolsko" [zapowiedź]

Fundacja Rozwoju Regionalnego "Bielik" i Muzeum Motoryzacji i Wojskowości w Tanowie zapraszają w najbliższą sobotę na godzinę 11.00 nad jezioro Stolsko w Stolcu na Piknik.

Piknik Latająca Forteca z jeziora Stolsko

Na plaży gminnej będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy upamiętniającej amerykańskich lotników zestrzelonych nad jeziorem Stolsko w czerwcu 1944 roku.

Bieg Przełajowy "Jarzębina" w Kościnie [zapowiedź]

W najbliższą sobotę w Kościnie odbędzie się kolejna, jedenasta już edycja Biegu Przełajowego „Jarzębina”.

Bieg Przełajowy Jarzębina

Zawodniczki i zawodnicy wystartują w biegach na dystansie 3,8 kilometra oraz 7,6 kilometra. Uczestnicy Marszu Nordic Walking będą mieli do pokonania dystans 3,8 kilometra.

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.