Przemysław Kisz i Jarek Żabicki zwycięzcami Biegu Przełajowego „Jarzębina” w Kościnie

W sobotę, 1 października w miejscowości Kościno odbył się już po raz jedenasty Bieg Przełajowy „Jarzębina” organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno.

XI Bieg Przełajowy Jarzębina

Zawodnicy rywalizowali na dwóch przygotowanych trasach. Na dystansie blisko 4-kilometrów, gdzie oprócz biegaczy, startowali również uczestnicy Marszu Nordic Walking oraz ponad 7,5 kilometrach.

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.