Wstrzymanie dostaw wody w Mierzynie

Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie informują, że dnia 12 października w godzinach od 9.00 do 14.00 nastąpi wstrzymanie dostaw wody w miejscowości Mierzyn.

Wstrzymanie Dostaw Wody

Wstrzymanie dostaw wody w Bezrzeczu

Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie informują, że dnia 11 października w godzinach od 9.00 do 15.00 nastąpi wstrzymanie dostaw wody w miejscowości Bezrzecze.

Wstrzymanie Dostaw Wody

Nie zapomnij złożyć deklaracji śmieciowej

Wydział ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Egzekucji Urzędu Gminy Dobra przypomina o obowiązku składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnym przez każdego właściciela nieruchomości.

Śmieciarka w Dobrej
Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.