Patronat Medialny

Lokalny Portal Informacyjny dobrawsieci.pl chętnie obejmie patronat medialny nad ciekawymi wydarzeniami oraz imprezami na terenie Gminy Dobra.

Ze swojej strony zapewniamy:

Umieszczenie informacji o wydarzeniu, logo oraz link do strony organizatora

Publikację materiału reporterskiego przed wydarzeniem na podstawie materiałów i informacji otrzymanych od organizatora,

W trakcie trwania wydarzenia odwiedzimy je, wykonamy fotoreportaż lub krótką relację wideo, umieścimy relację reporterską z danego zdarzenia,

Ze strony organizatora oczekujemy:

Umieszczenie logo na wszelkich materiałach promujących wydarzenie w tym na stronie organizatora wraz z linkiem kierującym do portalu dobrawsieci.pl,

Umożliwienie prezentacji materiałów reklamowych Portalu podczas trwania wydarzenia,

Przekazywanie informacji o patronacie medialnym w zapowiedziach np. na scenie, odbywających się w trakcie wydarzenia,

Przekazanie ustalonej wcześniej liczby zaproszeń na wydarzenie dla redakcji,

Kontakt w sprawie patronatu medialnego:

Gracjan Broda, tel. 570 510 709, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.