Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

Dziś tuż przed godziną 6.00 strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie oraz Dobrej zostali wezwani do potrącenia kobiety przez autobus dowożący pracowników do jednej z firm przy ul. Lubieszyńskiej w Mierzynie.

Śmiertelne potrącenie w Mierzynie

Zdarzenia potwierdziła Paulina Heigel, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Około godziny 5.45 kierowca autobusu przywiózł pracowników do pracy. Podczas manewru zawracania nie zauważył kobiety, która szła przez parking. Kobieta wpadła pod autobus, doznając wielonarządowych obrażeń i niestety zginęła na miejscu.

– Kierowcę autobusu poddano badaniu alkomatem. Był trzeźwy – podkreśla Anna Kaźmierczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.