Regulamin

§1 Zasady ogólne

1) Korzystanie z dobrawsieci.pl - Lokalnego Portalu Informacyjnego (zwanego dalej Portalem), którego właścicielem jest Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu i Polityki Prywatności dostępnej na łamach Portalu. Użytkownicy, którzy nie akceptują niniejszego Regulaminu lub Polityki Prywatności z jakiegokolwiek powodu, nie mogą korzystać z Serwisu ani żądać jakichkolwiek świadczeń ze strony Portalu.

2) Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania przepisów prawa.

3) Użytkownikami serwisu mogą być zarówno osoby indywidualne, prawne i nie posiadające osobowości prawnej, które zaakceptowały Regulamin i Politykę Prywatności i nie zostały wykluczone przez Administratora Portalu.

4) Wszelkie zauważone nieprawidłowości w działaniu Portalu, Użytkownik może zgłaszać poprzez wysłanie informacji drogą elektroniczną na adres e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

§2 Komentarze i artykuły Użytkowników Portalu

1) Komentarzem lub artykułem Użytkownika jest jakikolwiek fragment danych umieszczony przez Użytkownika na Portalu w postaci tekstu lub obrazu zarówno bezpośrednio w systemie komentarzy portalu jak i w mediach społecznościowych pod postami.

2) Portal dobrawsieci.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę wypowiedzi. Odpowiedzialność za swoje wypowiedzi ponosi Użytkownik. Dotyczy to zarówno komentarzy bezpośrednio pod artykułami, jak i postami w mediach społecznościowych.

3) Portal zastrzega sobie prawo do usuwania, modyfikacji i redagowania Wypowiedzi. W szczególności zabrania się wklejania w "Komentarze" linki kierujące do zewnętrznych stron.

4) Użytkownik nie może redagować Wypowiedzi w sposób sugerujący, że nie jest on autorem wypowiedzi, a szczególnie że autorem wypowiedzi jest członek redakcji Portalu.

5) Wypowiedź nie może zawierać:

a) informacji sprzecznych z prawem,

b) informacji sprzecznych z dobrymi obyczajami,

c) informacji obrażających uczucia religijne,

d) danych osobowych lub teleadresowych,

e) odnośników do innych serwisów internetowych,

f) odnośników do informacji zabronionych przez Regulamin,

g) szkodliwej zawartości mogącej wpływać na stabilność działania Portalu - między innymi wirusów,

h) reklam oraz treści erotycznych i nieobyczajowych,

i) informacji świadomie wprowadzających w błąd,

j) informacji naruszających praw patentowych, autorskich, tajemnic handlowych oraz innych praw własności.

6) Portal zastrzega sobie prawo do udostępniania danych Użytkownika w tym adresu IP oraz treści jego wypowiedzi, jeżeli obowiązek udostępnienia uprawnionym osobom wynika z obowiązujących przepisów prawa.

§3 Korzystanie z Portalu dobrawsieci.pl

1) Użytkownikowi zabrania się wykorzystywania, kopiowania oraz bezprawnego udostępniania materiałów opublikowanych na łamach portalu bez zgody redaktora naczelnego.

2) Użytkownik nie może wykorzystywać programów automatycznie pobierających zawartość Serwisu bez pisemnej zgody Serwisu.

3) Portal może zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z zawartości Portalu bez ostrzeżenia, a użytkownik nie może wnosić z tego tytułu żadnych roszczeń.

§4 Gwarancja

1) Właściciel portalu dostarcza Użytkownikom gotowy produkt bez żadnych gwarancji i zobowiązań.

2) Właściciel zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości Portalu, dokonywanych w nim zmianach i modyfikacjach, bez konieczności uprzedzania Użytkowników o swoich zamiarach.

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.