Zapraszamy na Piknik "Latająca Forteca z Jeziora Stolsko" [zapowiedź]

Fundacja Rozwoju Regionalnego "Bielik" i Muzeum Motoryzacji i Wojskowości w Tanowie zapraszają w najbliższą sobotę na godzinę 11.00 nad jezioro Stolsko w Stolcu na Piknik.

Piknik Latająca Forteca z jeziora Stolsko

Na plaży gminnej będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy upamiętniającej amerykańskich lotników zestrzelonych nad jeziorem Stolsko w czerwcu 1944 roku.

Obecność na uroczystości zapowiedzieli przedstawiciele Armii Stanów Zjednoczonych.

W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną pojazdy wojskowe (starsze i nowe), a prelegent opowie historię samolotu wydobytego z wód jeziora w Stolcu.

Piknik odbędzie się dzięki wsparciu otrzymanemu z Programu Społecznik, gminy Dobra, Nadleśnictwu Trzebież i wielu organizacji i osób prywatnych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Organizatora

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.