Bieg Przełajowy "Jarzębina" w Kościnie [zapowiedź]

W najbliższą sobotę w Kościnie odbędzie się kolejna, jedenasta już edycja Biegu Przełajowego „Jarzębina”.

Bieg Przełajowy Jarzębina

Zawodniczki i zawodnicy wystartują w biegach na dystansie 3,8 kilometra oraz 7,6 kilometra. Uczestnicy Marszu Nordic Walking będą mieli do pokonania dystans 3,8 kilometra.

Organizatorzy Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno przygotowało mnóstwo atrakcji towarzyszących. Na każdego uczestnika czekać będzie zarówno słodki, jak i gorący poczęstunek.

Start o godzinie 11.00. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach od 9.00 do 10.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Kościno

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.