Wysyłają fałszywe SMSy! Wojewoda Zachodniopomorski ostrzega

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki ostrzega przed fałszywymi wiadomościami SMS, informującymi o rzekomych przerwach w dostawach prądu i gazu na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wojewoda Zachodniopomorski Zbigniew Bogucki

– Obecnie nie ma żadnego zagrożenia, jeżeli chodzi o ciągłość dostaw prądu i gazu – podkreśla Zbigniew Bogucki, wojewoda zachodniopomorski.

Jak zapewnia wojewoda zachodniopomorski, odpowiednie służby podejmują czynności celem wyjaśnienia sprawy fałszywych wiadomości.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.