Starostwo Powiatowe w Policach zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu

Starostwo Powiatowe w Policach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pn. "Narodowe Czytanie”.

Narodowe Czytanie

Aby wziąć udział w Konkursie, należy dostarczyć nagranie przeczytanego przez siebie fragmentu dzieła Adama Mickiewicza pt. „Ballady i romanse”.

Starostwo Powiatowe w Policach informuje, że nagranie konkursowe wraz z podpisanymi załącznikami należy dostarczyć do 28 października 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone do 10 listopada 2022 r.

Konkurs jest organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”, nad którą patronat honorowy sprawuje Para Prezydencka – Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda. W ramach tego wydarzenia Starostwo Powiatowe w Policach ogłosiło konkurs na najciekawszą interpretację fragmentu poezji Adama Mickiewicza pt. „Ballady i romanse”.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.