Gmina Dobra ogłosiła przetarg na wymianę nawierzchni boiska w Mierzynie

Gmina Dobra ogłosiła przetarg na wymianę nawierzchni boiska piłkarskiego na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Mierzynianka.

Kompleks rekreacyjny Mierzynianka w Mierzynie

W pierwszym etapie zdemontowane zostaną bramki oraz nawierzchnia boiska, a następnie wyrównana zostanie podbudowa. Kiedy wspomniane prace zostaną wykonane, nastąpi instalacja nowej nawierzchni boiska z trawy syntetycznej.

Prace remontowe potrwają około 10 tygodni od dnia podpisania umowy z wykonawcą.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu mają czas do 10 października.

Przypomnijmy, że wymiana nawierzchni boiska jest jednym z sześciu zwycięskich projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra 2022. Na projekt oddano 313 głosów.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.