Wstrzymanie dostaw wody w Bezrzeczu

Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie informują, że dnia 11 października w godzinach od 9.00 do 15.00 nastąpi wstrzymanie dostaw wody w miejscowości Bezrzecze.

Wstrzymanie Dostaw Wody

Dostawy wody zostaną wstrzymane na osiedlu Dolina Słońca oraz ulicach: Kminkowej 1-8a, Kminkowej 24-28a, Maciejki 24-24a, Maciejki 31-31c, Maciejki 33-33a oraz Korzennej 1-7.

Jak informują Wodociągi Zachodniopomorskie, prowadzone będą prace na sieci wodociągowej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.