Bądź bezpieczny, noś odblaski!

Starostwo Powiatowe w Policach kontynuuje działania w ramach akcji "Na drodze wybierz Życie". Tym razem pracownicy Powiatu odwiedzili najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Dobra.

Bądź bezpieczny, noś odblaski

W myśl hasła „Bądź bezpieczny, noś odblaski”, dzieciom przypomniano o bezpiecznym zachowaniu na drodze i konieczności bycia widocznym, czyli noszenia elementów odblaskowych. Z tej okazji, uczniowie trzymali upominek – odblask.

– Za suchymi statystykami dotyczącymi wypadków drogowych, kryją się prawdziwe ludzkie dramaty. Chcemy, aby dzieci były bezpieczne, świadome zagrożeń i potrafiły im przeciwdziałać. Stąd akcje przypominające o bezpiecznym zachowaniu w ruchu drogowym we wszystkich szkołach na terenie powiatu polickiego – mówi Agnieszka Rychlik-Bakalarz Naczelnik Wydziału Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

Partnerami projektu realizowanego przez Powiat Policki są Stowarzyszenie na Rzecz Harmonii Społecznej w Policach oraz Komenda Powiatowa Policji w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Szanujemy Twoją prywatność!

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo Dziennik Policki Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu DOBRAwsieci.pl - Lokalny Portal Informacyjny.